PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisäänKirjaudu sisään  

Lähetä uusi viesti   Tämä aihe on lukittu, et voi muokata vastauksia tai kirjoittaa uusia vastauksia.Jaa | 
 

 Tie Tähtiin - 3. osakilpailu 15.04.2018

Siirry alas 
Siirry sivulle : Edellinen  1, 2
KirjoittajaViesti
Crimis
Admin
avatar

Viestien lukumäärä : 698
Join date : 12.11.2012
Ikä : 25

ViestiAihe: Tie Tähtiin - 3. osakilpailu 15.04.2018   Ti 3 Huhti - 16:02

First topic message reminder :


Hukkasuossa järjestetään Tie Tähtiin -cupin kolmas osakilpailu sunnuntaina 15.4. Osakilpailussa kilpaillaan kouluratsastuksessa kolmessa luokassa: Helppo C, B ja A.

Verryttelualueena toimii hyväpohjainen ratsastuskenttä, valvojana Kevin. Itse kilpailut pidetään maneesissa, josta löytyy katsomo. Purtavaa, virvokkeita ja kahvia myydään maneesin viereen pystytetyssä katoksessa. Kioskia hoitaa pirteä punapää Kirstu. Luokat tuomaroi yksi tallin omistajista, Thomas. Henkilökunnan esittelyt löydät täältä.


Luokat:

1. Helppo C (easy) – ohjelma
2. Helppo B (medium) – ohjelma
3. Helppo A (hard) – ohjelma




Jälki-ilmoittautuminen:

Ilmoittautuminen tähän topiciin viimeistään 14.4 alla olevassa muodossa:

Luokka
Ratsastajan nimi – [*url=osoite]Hevosen nimi[/url*]

Valmennusten lisäarvat ja kilpailupäivän tuotokset
tulee lisätä tähän topiciin viimeistään 14.4.




Osallistujat ja lisäarvat:

Luokka 1

Marcus L. - Tadeo v.d. Zelos 1+2
Valo Ojanne - Rosalie Liisi 1
Gang Hu - Bucephalos
Vivienne Blankley - Austria, Auburn Estate 2+2+1
Karl Rajaniemi - Aafje, Hallava 1
Eevi-Sofia - Halcyone, Hallava
Lily - Loki, Hallava
Ade - Oldstone Rockstar, Hallava
Sarianna Pessi - Cosini, Seppele 1
Pyry Kallio - Suvitaika, Seppele
Robert Harrington - Harriet V, Seppele 2+1+2
Milla Kaarina Linna - Agnetha 'If, Seppele
Linnea Kaarna - Deadline, Seppele
Alviina Herrala - Lazur Sov, Seppele 2
Crimis - JB Sgraffito, Hukkasuo
Emily - A.D. Pony Theater, Hukkasuo
Emilia - Lanselot, Hukkasuo 2
Zaida - Fight For Flash , Lehtovaaran Ratsutila
Cassandra - Casse Noisette , Lehtovaaran Ratsutila 2
Sabina Bellow - Hämäräpelko , Lehtovaaran Ratsutila
Kim Seong-Min - Yläkokon Hukatar , Yläkokko
Aino Reini - Vics Grimaldi
Alma Pouta - Hyggebos Misty

Luokka 2

Maisa Ojanne - PP's Megara
Ilya Malikov - Babyblues
Nita Merisalo - Audrey v. Helmwald, Auburn Estate 2+2+2+2
Julia Luoti - Valerie, Auburn Estate 2+1+1
Minka Aavikko - Tepehkiiha, Auburn Estate 2+2
Ellen Nylund - Cork's Meidhir, Auburn Estate 1
Seela - Emma's Melina, Hallava 3
Ohto - Nikita Nor, Hallava
Akira - Avalon, Hallava
Jonna - Kadon Illuusio 1+2+1
Mistel Mattelson - Välinpitämätön, Seppele
Emily Daukes - Kurbus, Seppele 1+1
Hantsu - Holy Secret, Hukkasuo 2+1
Veronica Berg - Sõladane , Lehtovaaran Ratsutila
Jenni Laitela - Rocked Steady , Lehtovaaran Ratsutila
Fanni - Douple Trouble , Lehtovaaran Ratsutila
Emilia - Silent Eternity , Lehtovaaran Ratsutila
Iiris - Snow Rose , Lehtovaaran Ratsutila
Aleksandra Rantakoivu - Kevät Juuli , Lehtovaaran Ratsutila
Kookos - Orange Wood's Ashrikk , Lehtovaaran Ratsutila
Maria Lappalainen - Duren Lawine , Lehtovaaran Ratsutila
Nicolas Gaillard - Alloverdaplace Caramel Rewa 3
Calandre Bellefeuille - Jään Lilja 2
Merida Kajankoski - P.P. Kiri-Kurre , Yläkokko
Milja Kajankoski - Feuerhof Ramino , Yläkokko 2
Nelly Svensson - Roll It Up J , Yläkokko
Sandra Ahl - Walt's Nawfed
Teemu Linkomaa - Delicate Tarascada

Luokka 3

Inna Paakkanen - Banana Mania, Auburn Estate 2+2+1+2
Henry - Hallavan Vaniljakahvi, Hallava 1+2+2
Elli Petäjistö - Cloudgazer, Seppele 1+1
Stella Sundén - Betume, Seppele 2
Fiia Vierre - Étonnant, Seppele 1
Salma Stjärndahl - Bonnie KN, Seppele 2
Kei - Tkachyov, Hukkasuo 1+1
Patrick Brault - Sumetron Sinvatti 2+2
Lydia Tuuliluoto - Kheops , Yläkokko 2




Palkinnot

Sijoittuneille (1.-6.) jaetaan ruusukkeet - by Equestrian Pro



TULOKSET

Luokka 1

1. Pyry Kallio - Suvitaika, Seppele - 20p
2. Alma Pouta - Hyggebos Misty - 17p
3. Aino Reini - Vics Grimaldi - 14p
4. Marcus L. - Tadeo v.d. Zelos - 11p
5. Milla Kaarina Linna - Agnetha 'If, Seppele - 9p
6. Sarianna Pessi - Cosini, Seppele - 7p

7. Alviina Herrala - Lazur Sov, Seppele - 5p
8. Robert Harrington - Harriet V, Seppele - 3p
9. Sabina Bellow - Hämäräpelko , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
10. Emily - A.D. Pony Theater, Hukkasuo - 1p
11. Eevi-Sofia - Halcyone, Hallava - 1p
12. Valo Ojanne - Rosalie Liisi - 1p
13. Gang Hu - Bucephalos - 1p
14. Emilia - Lanselot, Hukkasuo - 1p
15. Vivienne Blankley - Austria, Auburn Estate - 1p
16. Lily - Loki, Hallava - 1p
17. Zaida - Fight For Flash , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
18. Cassandra - Casse Noisette , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
19. Crimis - JB Sgraffito, Hukkasuo - 1p
20. Kim Seong-Min - Yläkokon Hukatar , Yläkokko - 1p
21. Karl Rajaniemi - Aafje, Hallava - 1p
22. Linnea Kaarna - Deadline, Seppele - 1p
23. Ade - Oldstone Rockstar, Hallava - 1p

Luokka 2

1. Nicolas Gaillard - Alloverdaplace Caramel Rewa - 20p
2. Calandre Bellefeuille - Jään Lilja - 17p
3. Merida Kajankoski - P.P. Kiri-Kurre, Yläkokko - 14p
4. Emilia - Silent Eternity, Lehtovaaran Ratsutila - 11p
5. Jonna - Kadon Illuusio - 9p
6. Julia Luoti - Valerie, Auburn Estate - 7p

7. Minka Aavikko - Tepehkiiha, Auburn Estate - 5p
8. Iiris - Snow Rose , Lehtovaaran Ratsutila - 3p
9. Ohto - Nikita Nor, Hallava - 1p
10. Nita Merisalo - Audrey v. Helmwald, Auburn Estate - 1p
11. Emily Daukes - Kurbus, Seppele - 1p
12. Sandra Ahl - Walt's Nawfed - 1p
13. Hantsu - Holy Secret, Hukkasuo - 1p
14. Kookos - Orange Wood's Ashrikk , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
15. Milja Kajankoski - Feuerhof Ramino , Yläkokko 2 - 1p
16. Ellen Nylund - Cork's Meidhir, Auburn Estate - 1p
17. Mistel Mattelson - Välinpitämätön, Seppele - 1p
18. Seela - Emma's Melina, Hallava - 1p
19. Maisa Ojanne - PP's Megara - 1p
20. Jenni Laitela - Rocked Steady , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
21. Fanni - Douple Trouble , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
22. Nelly Svensson - Roll It Up J , Yläkokko - 1p
23. Maria Lappalainen - Duren Lawine , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
24. Aleksandra Rantakoivu - Kevät Juuli , Lehtovaaran Ratsutila - 1p
25. Teemu Linkomaa - Delicate Tarascada - 1p
26. Akira - Avalon, Hallava - 1p
27. Ilya Malikov - Babyblues - 1p
28. Veronica Berg - Sõladane , Lehtovaaran Ratsutila - 1p

Luokka 3

1. Kei - Tkachyov, Hukkasuo - 20p
2. Lydia Tuuliluoto - Kheops , Yläkokko - 17p
3. Inna Paakkanen - Banana Mania, Auburn Estate - 14p
4. Salma Stjärndahl - Bonnie KN, Seppele - 11p
5. Henry - Hallavan Vaniljakahvi, Hallava - 9p
6. Patrick Brault - Sumetron Sinvatti - 7p

7. Stella Sundén - Betume, Seppele - 5p
8. Fiia Vierre - Étonnant, Seppele - 3p
9. Elli Petäjistö - Cloudgazer, Seppele - 1p


Viimeinen muokkaaja, Crimis pvm Ke 18 Huhti - 9:10, muokattu 15 kertaa
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot http://hukkasuo.weebly.com

KirjoittajaViesti
Crimis
Admin
avatar

Viestien lukumäärä : 698
Join date : 12.11.2012
Ikä : 25

ViestiAihe: Vs: Tie Tähtiin - 3. osakilpailu 15.04.2018   Su 15 Huhti - 8:09

Kaikki tähän mennessä tulleet tuotokset on huomioitu, muita ei enää lasketa mukaan.
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot http://hukkasuo.weebly.com
 
Tie Tähtiin - 3. osakilpailu 15.04.2018
Takaisin alkuun 
Sivu 2 / 2Siirry sivulle : Edellinen  1, 2

Oikeudet tällä foorumilla:Voit vastata viesteihin tässä foorumissa
 :: Tapahtumat :: Kilpailut-
Lähetä uusi viesti   Tämä aihe on lukittu, et voi muokata vastauksia tai kirjoittaa uusia vastauksia.Siirry: